- GP BATTERIES

Цена
€1 00 / 1 96 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Цинк карбонова батерия 6F22 9V 1бр. в опаковка 9V GP
Напрежение 9V
1 бр. в опаковка
Производител:GP
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Цинк карбонова батерия 6F22 9V 1бр. в опаковка 9V GP
Напрежение 9V
1 бр. в опаковка
Производител:GP
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | 6LF22 |
| Батерия/Акумулатор формат | 6LF22 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Технология батерия | Цинково-карбонова |
| Технология батерия | Цинково-карбонова |
| Химически състав | Zinc Carbon |
| Химически състав | Zinc Carbon |
| Волтаж | 9 V |
| Волтаж | 9 V |
| Капацитет | 190 mAh |
| Капацитет | 190 mAh |
| Размери (мм) | 26.5*15.7*48.5mm |
| Размери (мм) | 26.5*15.7*48.5mm |
| Тегло | 0.04кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 200 |
| Напрежение (V) | 9 |
| Тип батерия | Цинково-въглеродна |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Електронни игри |
| Съвместимо устройство | Калкулатори |
| Съвместимо устройство | Аларми |
| Съвместимо устройство | Детектори за дим |
| Съвместимо устройство | Мултиметри |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 1.8 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 0 |
| Тегло | 0.04кг |
GP Greencell 6F22 9V Цинково-въглеродна батерия (1 бр.)
Надеждно захранване за вашите мултиметри, детектори за дим и други устройства, работещи с 9V. Тази батерия GP Greencell предлага сигурна работа за устройства с ниска консумация на достъпна цена.
Ключови Предимства
- Надеждна мощност — Идеална за устройства с ниска до умерена консумация като дистанционни управления, играчки и тестово оборудване.
- Екологичен избор — Цинково-въглеродната химия е по-щадящ околната среда вариант за ежедневна употреба.
- Доверена марка — GP Batteries е водещ производител с репутация за качество и надеждност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Цинково-въглеродна |
| Напрежение | 9V |
| Модел | 6F22 / 1604GLF-B |
| Количество в опаковка | 1 брой |
Какво има в кутията
- 1 x GP Greencell 6F22 9V батерия
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





